Välj en sida

Kontakt

Är du intresserad av att bli vår kund eller kanske till och med kollega? Kontakta Victoria Carlsöö på victoria@carlsoo.se. Du som är sugen på att göra din praktik hos oss är välkommen att höra av dig till Olivia Kassander på olivia@carlsoo.se.

+46 8 410 414 00
kontakt@carlsoo.se
Kaptensgatan 6, 114 57 Stockholm

Victoria Carlsöö

Victoria Carlsöö

VD & projektledare

Victoria har mer än två årtiondens erfarenhet av att arbeta med kunder från de mest varierande branscher och att leda både komplexa processer och kreativa team.

victoria@carlsoo.se
073 204 14 01

Caroline Frisk

Caroline Frisk

Operativ projektledare

Caroline är en mästare på att sprida både trygghet och arbetsglädje även när uppdragen är krångliga och tidsramen pressad.

caroline@carlsoo.se
073 204 14 10

Josefin Magnusson

Josefin Magnusson

Produktionsledare

Vår nya förmåga Josefin klev in på kontoret
med ett leende och ett stort lugn. En produktionsledare som vet hur man är produktiv.

josefin@carlsoo.se
073 204 14 03

Olivia Kassander

Olivia Kassander

Art Director / Creative Director

Olivia är som ett tänt ljus. Formsäker, klok, lyhörd och snabb. Hon gillar tryckta medier minst lika bra som digitala.

olivia@carlsoo.se
073 204 14 02

Tomas Berglund

Tomas Berglund

Grafisk formgivare

Tomas har mer än tjugo års erfarenhet som originalare och formgivare och är också en kompetent illustratör.

tomas@carlsoo.se
073 204 14 11

Elsa

Elsa

Glädjespridare / Lekledare

Elsa älskar alla människor och är väldigt nyfiken. Besök från nya och gamla kunder är det bästa som kan hända på en arbetsdag.

Annica Stenswed

Annica Stenswed

Ekonom

Att döma av de fnittranden, skratt och leenden som kommer från Annicas håll har Carlsöö & Co världens bästa ekonomi.

annica@stenswed.se
+46 (0) 529 39 09

Gustav Kaiser

Gustav Kaiser

Fotograf

Gustav får alla att njuta framför kameran och det blir alltid ett fantastiskt resultat.

Art Svanberg

Art Svanberg

Filmfotograf

Art är vår engagerade filmfotograf som lever och andas film.

Sofia Nystedt

Sofia Nystedt

Copy

Sofia är vår nyaste copy som trollar fram det rätta att säga i alla situationer.

Mattias Nyberg

Mattias Nyberg

Copy

Mattias kan alla ord som får kunden att njuta och har alltid en slogan i bakhuvudet.

Carlsöö & Co Communications AB 
Kaptensgatan 6, 114 57 Stockholm

+46 8 410 414 00
kontakt@carlsoo.se

Carlsöö & Co Communications AB 
Kaptensgatan 6, 114 57 Stockholm

+46 8 410 414 00
kontakt@carlsoo.se